CULTURAL
CAPITAL
INTROSPECTION

Данієль Божков

<

Інтроспекція культурного капітану CCI запрошує художників та ентузіастів секонд-хенд моди до участі у проекті та вебінарі художникa Даніеля Божкова (США).

Ватага складатиметься максимум з 15 учасників. 

Перший вебінар – Субота, 5 Вересня, 16:00-17:30

Кінцевий термін подачі – 31 серпня, 24:00.

Одяг для перетину річки середнього розміру

Дешево – це красиво! 

Не марнуйте гроші на новий дорогий одяг, нудний і стандартний!

Найкращі одежі вже пошито!

Их просто треба віднайти та повернути до життя.

Зголошуйтесь до команди художників та любителів секонд-хенду, котрі створять модну лінію та прохід через Ужгород!

«Одяг для перетину річки середнього розміру» – це модна лінійка вживаних предметів одягу, зчеплених і згорнутих для занурення у воду. Вона розробляється через вивчення місцевої топографії, прогулянки вулицями, пильні спостереження за вуличним життям, його сценами та перехідними моментами. Проект буде реалізовано в Ужгороді, місті Західної України неподалік словацького та угорського кордонів. Ужгород – це сортувальне депо та “столиця” секонд-хенду України. Тонни секонд-хендного одягу подорожують із Західної Європи в Україну стрімким потоком вживаних предметів, – по зворотному Шовковому шляху пізнього капіталізму.

Дослідницька група, Місцеві Учасники та Кравці співпрацюють над створенням модної лінійки переробленого одягу секонд-хенду.

Дослідницька група Стороннiки

Вони живуть не в Ужгороді.

Вони ставлять питання. 

Вони намагаються уявити прогулянки. 

Саме вони бачать життя міста ззовні. 

Місцеві учасники Меандри  

Вони місцеві жителі.

Вони гуляють містом з пильною увагою.

Вони створюють архів зображень вуличних ситуацій.

Вони відбирають одяг секонд-хенду.

Кравці

Вони місцеві кравцi.

Вони перетворюють одяг секонд-хенду.

Вони виробники Одягу для Перетину Річки Середнього Розміру.

Сцени та фотосесії

У листопаді, коли одяг буде готовий, місцеві учасники відтворюватимуть сцени, спираючись на реальні події, які вони зібрали на вулицях Ужгорода.

Процесія

У червні 2021 року, слідуючи зворотному плину часу, процесія розпочнеться із району з радянськими багатоквартирними будинками, перетне річку (занурюючись у воду – або використовуючи міст, якщо рівень води та течія не дозволятимуть), пройдеться Липовою алеєю, зрештою діставшись кількох точок у старому місті.    

Способи перетину річок відрізняються! У теплу погоду хочеться мати на собі якомога менше одягу чи взагалі не мати нічого, щоб одяг лишався сухим. Тепла шапка допоможе зберегти тепло тіла і, як правило, будучи високо над рівнем води, залишається сухою. У холодніших умовах, одяг дозволить вам обігрітись при переході ріки. Обтягуючий одяг, такий як довгі кальсони, дає трохи тепла і менший спротив течії, ніж вільний одяг, наприклад довгі штани.

Клуб пішого туризму Канберри

Команда повинна мати п’ять і більше людей; чим більше людей, тим більше стабільності, але тим важче координувати групу, а отже – повільніше просування; команди з трьох-чотирьох людей працюють найкраще. Тримайтеся за ремінь на рюкзаку найближчої людини з будь-якої сторони від вас – низько, біля місця, де він з’єднується з ременем для талії; стійте субратьтегнами до стегон (це не час зважати на особистий простір).

Методи перетину річки, рекомендовані Радою   безпеки гірських районів Нової Зеландії

«Візьміться за ремінь з іншого боку сусідньої людини»

Дати

Субота, Вересень 5th      16:00-17:00      П’ять зустрічей з групами Сторонники та Меaндри.

Субота, Вересень 12th    16:00-17:00

Субота, Вересень 26th    16:00-17:00

Субота, Жовтень10th      16:00-17:00

Субота, Жовтень 24th     16:00-17:00

Жовтень             Меандрi купують одяг секонд-хенд в Ужгороді.

November                                       Кравці готують одяг для публічного виступу.

                                                        Меандрi організовують кілька фотосесій у ключових місцях – багатоквартирних будинках,  мостах, старому місті.

Червень 2021.                                Процесія на липовій алеї – для насичення одягу                                                            

                                                      ароматом цвіту.

Біографія

Данієль Божков — художник болгарського походження, живе та  працює в Нью-Йорку. Він використовує різні медіа: від фрески до перформансу та відео, а також працює з професіоналами з різних сфер, щоб активувати суспільний простір. Він проникає у світи генетики, великих універмагів, всесвітньо відомих туристичних місць як заволока-аматор / відвідувач, який також функціонує як виробник нових смислових наповнень у здавалося б закритих системах. Як співавтор реальності, Божков повторно використовує об’єкти масового виробництва та застосовує занедбані практики, приваблюючі ідеї, які стають застарілими, банальними, смішними та невластивими.

Даніель Божков – одержувач гранту Фонду Сучасного Мистецтва 2012,  лауреат Римської премії Чака Клоуз 2007 р. Американської академії в Римі, а також грантів Фонду Енді Уорхола і Національного фонду мистецтв. Його роботи були представлені в MoMA P.S.1, Queens Museum і Artists Space у Нью-Йорку, Художньому музеї Санта-Моніки в Лос-Анджелесі, Art House в Остіні, Техас. Він брав участь в міжнародних виставках, таких як 33-тя бієнале в Сан-Паулу, 6-я Ліверпуля бієнале, 6-я бієнале Меркосул в Порту-Алегрі, 9-я Стамбульська бієнале та 1-а Московська бієнале сучасного мистецтва.

Данієль Божков — доцент мистецтвознавства в Хантерському коледжі в Нью-Йорку, викладав у якості лектора в Колумбійському університеті у Єльській школі мистецтв, а також у якості Запрошеного критика/художника в Рейксакадемії в Амстердамі, Голландія та в Королівському інституті мистецтв у Стокгольмі, Швеція.

Подати заявку можна заповнивши онлан форму тут

Або також заявки на участь, включаючи коротку біографію та іншу інформацію про себе, яку вважаєте за потрібною, можна надіслати на ccinorooms@gmail.com

З темою: Одяг для перетину річки середнього розміру

Програма CCI створена на платформі в рамах Резиденції Вибачте Номерів Немає та за підтримки Американського Посольства в Києві

<